Ajo që supermodelja Adriana Lima i ka ofruar ndjekesve të saj në rrjetet sociale është një spektakel i ëndërruar.

Bukuroshja braziliane ka postuar një foto që I ka lënë të gjithë me gojën hapur.

Në sfond qielli dhe deti natën, me dritat e një qyteti në horizont. Dhe pastaj është ajo, e bukur dhe e lakuar, krejtësisht e zhveshur që ia kthen shpinën kamerës, flokët e saj shumë të gjatë të zezë gati deri në fundshpinë.

“Kur takohen dy hënat”  shkruan ajo në postimin e saj në rrjetet sociale, duke I hapur rrugë një morie me komente që komplimentojnë yllin Brazilian.

Në fakt kjo nuk është hera e parë që Adriano Lima I jep kënaqësinë fansave të vet që ta shohin toples. Pavarësisht se ka mbi dy dekada në treg, Lima mbetet një ikone.

Supermodelja në 2014 dhe 20156 sipas revistes Forbes ka qënë modelja e dytë më e paguar në botë. Ndonëse sapo ka mbushur 40 vjec, ajo vazhdontë jetë nder modelet më të kërkuara në botë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *