Një 61-vjeçare humbi jetën këtë të enjte në landfillin e Bushatit në Vaun e Dejës.

 

Sipas njoftimit të policisë, e moshuara ishte punonjëse në landfill dhe ka shkuar në spitalin e Shkodrës pa shenja jete.

 

Dyshimet janë që ajo të jetë dëmtuar aksidentalisht në punë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *