Nje 55 vjecar, sipas njoftimit te policise, ka mberritur pa jete ne spitalin e Durresit kete te enjte.

 

Shtetasi me iniciale D.A. banues ne Durres rreth ores 15:00, ka shkuar me ambulancë  pa shenja jete ne spital.

 

Nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune, dyshohet për vdekje natyrale.

 

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor  dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *