Një shtetas është aksidentuar për vdekje mbrëmjen e kësaj të mërkure në Shijak.

Sipas njoftimit të policisë viktima është shtetasi me iniciale R.SH.

 Rreth orës 21: 10, 43 vjeçari banues në lagjen Kodër,Shijak, duke drejtuar motorrin  tip “Yahama”, ka humbur kontrollin e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *