Zbardhen të tjera detaje nga ngjarja e rëndë e ndodhur këtë pasdite në Pogradec.

 

Burimet bëjnë me dije se 41-vjeçari Aurel Spaho, që humbi jetën, ishte me aftësi të kufizuara.

 

Ai trajtohej me pagë paaftësie. Familja Spaho jeton në kushte të vështira ekonomike dhe ndihmohet nga fqinjët për t’u ushqyer dhe veshur.

 

Aurel Spaho ishte baba i dy fëmijëve. Ai vdiq teksa rregullonte antentën.

 

41-vjeçari ra nga tarraca e pallatit, që ndodhej në katin e pestë dhe humbi jetën menjëherë.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *