Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në lagjen “Besëlidhja” në Lezhë.

Vizion Plus mëson se një 30-vjeçare është hedhur nga kati i katërt i një pallati.

Kjo e fundit ndodhet në gjendje të rëndë dhe është nisur drejt spitalit të Traumës në kryeqytet.

“Pasditen e sotme, në lagjen “Besëlidhja”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i katërt i pallatit, shtetasja E. l., 30 vjeçe, e cila përdor medikamente për depresionin. 30-vjeçarja po dërgohet në Spitalin e Traumës, për ndihmë mjekësore”, njofton policia. 

Grupi hetimor po kryen veprimet për sqarimin e rrethanave të rastit./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *