Një 24-vjeçare u arrestua këtë të shtunë nga Policia e Shtetit, pasi akuzohet për dhunë në familje.

Policia bëri me dije se shtetasja A. Sh., e cila banon në Greqi, gjatë këtyre ditëve ndodhej në shtëpinë e prindërve të saj në Tiranë.

Në një moment, ajo është konfliktuar me motrën e saj 21-vjeçare dhe e ka rrahur e më pas e ka goditur me mjet prerës.

Pas ngjarjes, 24-vjeçarja u prangos nga policia, ndërsa motra e saj ndodhet në spital në gjendje të mirë shëndetësore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *