Një ngjarje e rëndë është regjistruar paraditën e kësaj të martë në lagjen mbrapa pallatit të sportit “Asllan Rusi”, në Tiranë.

 

Policia e kryeqytetit bëri të ditur se rreth orës 11:20, në një banesë është gjetur e vetëvarur shtetasia me iniciale E. Y., lindur në Mallakastër dhe banuese në Tiranë.

 

Nuk dihen rrethanat që kanë cuar drejt këtij këtij akti tragjik 24 vjecaren por bëhet e ditur se ajo jetonte e vetme ne banesë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *