Një  21 vjecar ndërroi jetë mesnatën mes të hënës dhe të martës në Kamëz.

Sipas njoftimit të policisë shtetasi me iniciale E.K, ka rënë nga lartësia e baneses se tij rreth orës 23:50 të hënën, ngjarje që ka ndodhur në rrugën “Halit Haxhia” në Babrru.

I riu u dërgua me urgjencë në spital në gjëndje të rëndë por fatkeqësisht gjeti vdekjen.

Dyshohet se 21 vjecari vuante nga probleme të shendetit mendor, të paktën sic bën të ditur policia.

Leave a Reply

Your email address will not be published.