Adele është një nga këngëtaret më të famshme e cila deri tani numëron disa hite në repertorin e saj.

Këngëtarja para pak javësh dha lajmin se u nda nga bashkëshorti i saj dhe me sa duket është koha për ndryshimeve në aspektin fizik.

Adele ka humbur plot 20 kilogram që pas ndarjes dhe në daljen e saj të fundit publike ka tërhequr vëmendjen e të gjitha mediave me pamjen./Living

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *