Një 17 vjecare ka qëlluar me thike kunatin e saj mbrëmjen e së enjtes.

Krimi brenda familjes është regjistruar në zonën e Kamzës.

Të dhënat e para  sqarojnë se plagosja ka ndodhur në kushtet e vetëmbrojtjes.

Sipas njoftimit të shpërndarë nga policia, Arjan Metallari ishte në gjëndje te dehur është konfliktuar me vëllain dhe kunatën e tij.

Pas këtij konflikti I dehuri ka mbetur I plagosur.

Dyshohet se Arjan Metallari është plagosur me thikë nga kunata e tij Gj.Metallari pasi ky shtetas I kishte drejtuar 17 vjecares thikën duke e kërcënuar.

I plagosuri u dërgua me urgjence ne spitalin e Traumës ku është jashtë rrezikut ndërsa policia mbërriti në vendin e ngjarjes për të kryer hetimet e para.

Leave a Reply

Your email address will not be published.