Zvicra është tronditur këtë të premte nga një ngjarje horror.

 

Një 60 vjeçar ka marrë peng dy gra të cilat më pas I ka ekzekutuar duke vrarë në fund edhe veten e tij.

 

Ngjarja horror u regjistrua në Zyrih, ku sipas BBC, 60 vjeçari I mbajti peng dy gratë për më shumë se 3 orë.

 

Ai i kërkoi policisë që të largohej dhe do t’u falte jetën të dyja grave por që nuk rezultoi kështu.

 

Policia zviceriane pasi dëgjoi krismat u fut në apartamentin e 60 vjeçarit ku gjeti tre trupa të pajetë.

 

Dy gratë e ekzekutuara I përkisnin moshës 34 dhe 38 vjeç ndërsa nuk është bërë I ditur identiteti I tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *