Pas disa ditësh në betejë me flakët, natyra “vë dorë”.

 

Në zonën pranë tunelit të Kalimashit kanë nisur reshje të dendura shiu dhe breshëri, duke ndihmuar kështu në shuarjen e zjarreve.

 

Shoferët ndaluan makinat për disa çaste, duke pritur sa të kalojë stuhia.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *