Një banesë është përfshirë nga flakët në Vlorë.

 

Si pasojë e zjarrit janë djegur orenditë dhe ambjentet e brendshme të banesës.

 

Një grua e moshuar që ndodhej në të është nxjerrë nga policia pa asnjë lëndim.

 

 

Banesa disa katëshe ndodhet në lagjen Partizani në rrugën Ali Demi.

 

 

Nga pamjet duket se falkët nuk janë shuar ende dhe tymi vijon të dalë nga dritarja.

 

Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit.

 

Policia dhe zjarrëfikëset kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punonjnë për shuarjen plotësisht dhe zbardhjen e rrethanave .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *