Subscribe

Një zjarr I madh përfshiu spitalin e Fierit paraditen e kësaj të mërkure.

 

Flakët përfshinë fillimisht repartin e radio-grafisë.

 

Tymi Ii madh detyroi pacientet të dalin me shpejtësi nga spitali duke krijuar jo pak panic në mesin e tyre.

 

 

Fier

Informacion paraprak

 

Sot, rreth orës 10:00, në spitalin Rajonal Fier, në repartin e grafisë, ka rënë zjarr.

 

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe shërbimet zjarrfikëse të cilët bënë të mundur fikjen e zjarrit.

 

Nuk ka persona të dëmtuar.

 

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të rënies së zjarrit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *