Një 65-vjeçare ka ndërruar jetë në banesë si pasojë e një zjarri.

 

 

Zjarri dyshohet se është shkaktuar nga rrjedhja e gazit prej një furnele për ngrohje.

 

 

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

 

Durrës/Informacion paraprak

Mesditën e sotme, në lagjen nr. 8, Durrës, dyshohet se për shkak të rrjedhjes së gazit, nga një furnelë për ngrohje, ka rënë zjarr në banesën e shtetases H. G., 65 vjeçe dhe për pasojë, 65-vjeçarja ka humbur jetën.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *