Ajo është e njohur për vetëbesimin që ka në trupin e saj dhe fotot seksi. Këtë herë nuk është kursyer aspak duke i shtyrë kufinjtë e fotove të saj të nxehta në një nivel krejt tjetër.

Emily Ratajkowsi ndau një foto me 9 milionë ndjekësit të saj në Instagram, ndërkohë që “ngopte” trupin e saj me diell, aq sa doli në plazh topless. Por kjo nuk ishte gjithçka pasi duket se bukuroshja 25 vjeçare nuk ishte zhveshur ende sa duhet. Problem që zgjidhet lehtësisht, dhe kjo ishte pikërisht ajo çfarë modelja amerikane bëri. Ajo postoi një foto, të cilën duhet ta shihnin vetëm fansat e saj më të rritur, pra tërësisht lakuriq. Gjoksin e mbuloi me duar, por të pasmet i la të lira për një pamje, të cilën fansat e saj, vështirë se do ta heqin nga celulari, raporton intv.

Untitled

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *