Një 15-vjeçar është zhdukur në fshatin Babicë në Vlorë.

 

E ëma  ka bërë një kallëzim në polici ku thotë se djali i saj është larguar nga banesa prej datës 17.04.2022 dhe nuk është kthyer më,.

 

“Në Komisariatin e Policisë Vlorë ka bërë kallëzim shtetasja B. B., 31 vjeçe, banuese në Sevaster, Vlorë, se prej datës 17.04.2022, është larguar nga fshati Babicë dhe nuk është kthyer më, djali i saj i mitur 15 vjeç. Po punohet për gjetjen e tij”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *