Subscribe

Enisa Pirolli është pronarja e biznesit që iu vendos tritol gjatë natës.

 

Ngjarja ndodhi në mesnatë në ‘Sheshin Willson’ dhe nga shpërthimi pati vetëm dëme materiale.

 

Policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *