Subscribe

Dalin në dritë detaje të reja nga krimi i rëndë në një familje në Fier.

 

“Vizion Plus” mëson se autori i vrasjes është 29-vjeçari Demokrat Medinaj.

 

Ai goditi për vdekje me thikë bashkëshorten, Irvana Medinaj.

 

Pas ngjarjes, Demokrat Medinaj është arratisur. Policia ka ngritur pika kontrolli në hyrje dhe dalje të Fierit për kapjen e tij.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *