Subscribe

Ambasadorja amerikane Yuri Kim shkon ne seline e Partise Socialiste.

 

Diplomatja e SHBA ne vendin tone, po zhvillon nje takim me Damian Gjiknurin.

 

Nuk ka informacion ne lidhje me arsyen e takimit mes Yuri Kim dhe Sekretarit te Pergjithshem te PS.

 

Vijon…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *