Këngëtarja e dashur për shqiptarët Xhensila Myrtezaj, e cila është bërë nënë për herë të parë pak muaj më parë duket në formë shumë të mirë.

 

Bukuroshja Xhensilë duket se e ka marrë shumë shpejt veten pas lindjes dhe kilet e fituara gjatë pritjes së ëmbël.

 

Përgjigja është palestra! Shumë vullnet, mund dhe djersë, e kanë kthyer këngëtaren e suksesshme brenda pak kohësh në format e mëparshme. Pak minuta më parë, vetë Xhensila publikoi pak sekuenca nga stërvitja intensive dhe rezultatet janë të dukshme.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *