Wanda Nara në një version të ri.

 

Bashkëshortja e kapitenit të Interit ka postuar një video në instagram të një projekti të ri ku ajo duket që këndon një pjesë të tekstit të një këngë në regjistrim e sipër për klubin e madh milanez.

 

“Zikaltrit në zemër! Një fanellë që nderohet brenda fushe dhe në transfertë”

 

 

Ky është një pjesë e postimit me të cilën ka shoqëruar videon e publikuar në rrjetet sociale, Wanda Nara e cila për më tepër është edhe menaxhere e bomberit Icardi.

 

Për amjentin interist kjo gjë shihet si një mesazh drejtuar klubin se cifti Icardi dëshiron të rinovojë kontratën me klubin që e duan aq shumë, pavarësisht divergjencave të fundit mes palëve.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *