Një 35 vjeçar është vrarë me thikë mbrëmjen e djeshme në Tiranë.

 

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Bego Hoxha” në zonën e Kombinatit. Për pasojë, viktimë e ngjarjes së rëndë ka mbetur Holti Hajdari, ndërsa në kërkim është shpallur auturi i vrasjes.

 

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në rrugë, teksa i riu ka qenë duke shkuar për në banesën e tij. Mësohet se viktima dhe 25 vjeçari me iniciale M.S tashmë i shpallur në kërki, pak ditë më parë kanë pasur një konflikt për motive të dobëta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *