Është arrestuar autori i dyshuar për vrasjen e 43-vjeçares në Salaminë.

 

Mediat greke raportojnë se arrestimi i burrit që akuohet për vrasjen e 43-vjeçares ndërsa ajo ndodhej në banesën e prindërve të saj është bërë në zonën e Keratsinit.

 

Kujtojmë që 43-vjeçarja u gjet e pajetë mëngjesin e së martës nga nëna e saj. Sipas asaj që kanë dëshmuar fqinjët, 43-vjeçarja është qëlluar me plumb në bark, dhe më pas autori e kishte mbuluar me çarçaf.

 

Ndërkohë nëna e 43-vjeçares ka rrëfyer para policisë se e bija ishte njohur me bashkëjetuesin e saj gjatë kohës që çonte djalin që vuante nga spektri i auzimit në shkollë.

 

Sipas saj bashkëjetuesi i së bijës kishte qenë shofer autobusi dhe se nuk ishte hera e parë që ushtronte dhunë ndaj 43 vjeçare.

/Vizionplus.tv/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *