Arrest me burg është masa që ka dhënë gjykata e Vlorës për Rei Metën, i cili pak ditë më parë grushtoi për vdekje ndërtuesin Armando Meshau.

 

Lexo edhe :

Related Posts

Rei Meta akuzohet për veprën penale “vrasje nga pakujdesia”.

 

Gjyqtarja e çështjes ka pranuar kërkesën e prokurorisë, duke e lënë të riun në qeli.

 

Viktima Meshau dhe autori debatuan ne nje kancelari ne qytetin e Vlores.

 

Inxhinieri qe merrej me ndertime ne Vlore, Armando Meshau pas debatit e goditi i pari me grushta rei Metën, perpara se ky i fundt te kunderpergjigjej me nje seri grushtash ndaj viktimes.

 

Goditjet rezultuan fatale per Meshaun i cili gjeti vdekjen ne vend.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *