Subscribe

Është identifikuar dhe shpallur në kërkim autori i vrasjes së 24 vjeçarit Viktor Shkorreti mbrëmjen e së mërkurës në Laç.

 

Sipas policisë ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta, pas një konflikti të çastit, dhe se autori i dyshuar i vrasjes është shtetasi E.K.,32 vjeç, banues në Tiranë.

 

Policia e Kurbinit  në bashkëpunim me Policinë e Tiranës  vijon punën  për lokalizimin dhe kapjen e autorit të dyshuar të vrasjes së 24 vjeçarit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *