Subscribe

Nga të shtënat me armë në Elbasan kanë mbetur të plagosur edhe dy persona të tjerë, përveç Pjerin Xhuvanit që humbi jetën.

 

Mes të plagosurve është edhe një punonjëse policie, e cila ka marrë një plumb në këmbë.

 

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu dhe forcat RENEA janë nisur drejt Elbasanit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *