Një ngjarje e rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur në Vlorë.

Ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme rreth orës 15:00.

Në plazhin e vjetër është nxjerrë nga uji një shtetas i moshuar i seksit mashkull, i cili dyshohet të ketë pësuar infarkt në ujë dhe si pasojë ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po kryejnë veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *