Zyra e Postës Shqiptre në fshatin Brataj, në Vlorë ka rënë pre e grabitjes.

 

Persona të paidentifikuar kanë hyrë nga pjesa e pasme e postës duke marrë një sasi të konsiderueshme parash dhe më pas janë larguar me shpejtësi.

 

Deri më tani nuk ka një detaj mbi shumën e grabitur ndërsa policia ka mbëritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për indetifikimin e autorëve.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.