Subscribe

Ngjarja e rëndë që tronditi këtë të mërkurë Vlorën është regjistruar si një krim brenda familjes.

 

Teodor Lera 57 vjec ka vrarë gruan dhe më pas ka prere damaret e vet me thike.

 

Eva Lera 45 vjece ka gjetur vdekjen e mënjehershme ndërsa autori u përcoll me ambulance në spital.

 

Forca te shumta policie shkuan me shpejtesi ne vendngjarje pasi u njoftuan nga nje I aferm I kesaj familje.

 

Ata perfituan edhe nga fakti se vendi I krimit, nje banese ne katin e pare te nje pallati, ishte afer komisariatit.

 

Pasi kane shqyer deren, policet kane gjetur te vdekur gruan Eva Lera ndersa bashkeshorti I saj Teodori ishte ne gjendje te rende.

 

Ne vendngjarje nuk është gjetur asnjë armë zjarri ndërsa ka dyshime se burri mund ta ketë mbytur gruan e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *