Një 22-vjeçar ka rënë aksidentalisht në gropën e ashensorit të një pallati në lagjen “Pavarësia”, Vlorë. 22-vjeçari mësohet se ishte banues në Athinë dhe është transportuar në Spitalin Rajonal të Vlorës, për ndihmë mjekësore.

 

Gjendja e tij shëndetësore raportohet jashtë rrezikut për jetën.

 

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të dy rasteve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *