Policia ka ndaluar shtetasin me iniciale S.H., banues në Vlorë.

 

Ndalimi I 33 vjecarit u bë pasi në mënyrë të vazhdueshme ai ka dhunuar psikologjikisht dhe ka përndjekur ish bashkëjetuesen e tij shtetasen L.A..

 

Materialet hetimore iu referuan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Vlorë, për veprat penale ” Dhuna në familje dhe ”Përndjekja”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *