Vildane Zeneli është padiskutim një ndër modelet më të ndjekura shqiptare të momentit.

Herë pas herë ajo poston foto në rrjetet sociale të cilat marrin mijëra reagime nga fansat.

Ketë herë Zeneli ka postuar në instagram foto ku duket thuajse krejtësisht e zhveshur ndonëse është më kurriz nga fokusi i aparatit. Modelja e njohur nga Kosova ka nxjerr në pah linjat e saj perfekte dhe superseksi.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *