Vijon aksion për shembjen e banesave në Shkozë, këtë të enjte është shembur banesa e dytë.

 

Informacionet bëjnë me dije se e gjithë zona është rrethuar nga forca të policisë dhe IKMT në Shkozë.

 

Situata vijon të jetë e tensionuar në zonën e Shkozës, prej ditësh, teksa pritet prishja e ndërtesave.

 

Ndërkohë një ditë më parë u rrafshua vetëm njëra, ndërsa banorët janë të frikësuar për atë që do të ndodhë me shtëpitë e tyre.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *