Një vajzë e re, e cila u përplas mesditën e kësaj të mërkure nga një makinë tip “Benz”, ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

 

Aksidenti ndodhi te rruga e Kavajës, në Tiranë. E reja ishte duke kaluar rrugën, kur u përplas nga një makinë që po ecte me shpejtësi të lartë. Pavarësisht se vajza tenton t’i shmanget, ajo goditet rëndë.

 

E reja ndodhet në spital aty ku dhe po merr ndihmën mjekësore, ndërkohë që vijon të jetë në rrezik për jetën.

 

Kliko linkun: Momenti i aksidentit të rëndë te Rruga e Kavajës

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *