Një akrobate kineze ka ndërruar jetë, pasi është rrëzuar nga lartësia pas performancës live.

 

Akrobatja ishte duke performuar live së bashku me bashkëshortin e saj në qytetin Suzhou në provincën Anhui, në momentin që ndodhi dhe ngjarja e rëndë.

 

Pavarësisht tentativave të këtij të fundit për ta shpëtuar, ai nuk ja doli dot.

 

Pamjet janë bërë virale në rrjet, ku shihet fare qartë gjatë performancës që akrobatja nuk ka mundur do të mbahet të bashkëshorti i saj duke rënë nga lartësia.

 

Edhe pse u dërgua në spital, akrobatja nuk mundi t’i mbijetonte plagëve të marra.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *