Një makinë është përfshirë nga flakët në zonën e farmacisë 10 në Tiranë.

 

Ende nuk dihen arsyet e zjarrit që ka përfshirë mjetin.

 

Zjarrëfikësja ka shkuar menjëherë në vendgjarje dhe ka bërë të munduar fikjen e flakëve.

 

Po ashtu, edhe policia është e pranishme dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *