Subscribe

Ditës së dytë të festimeve të karnavaleve në Shkodër i është bashkuar edhe kreu i qeverisë Edi Rama së bashku me familjen.

Magjia e dritave dhe imazheve në godinën e bashkisë u ndoq nga dhjetëra qytetarë.

Më herët Rama dhe kryebashkiaku Beci bënë një shëtije në pedonalen e qytetit.

Festimet do të mbyllen ditën e nesërme.

Gjatë pasdites, i pranishëm në Shkodër do të jetë edhe Presidenti i vendit, Bajram Begaj.

/vizionplus.tv 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *