Ramush Haradinaj ka festuar ditëlindjen e 56 dhe sigurisht si çdo vit nuk mungojnë urimet dhe momentet speciale me partneren e tij, Anita.

Me rastin e ditëlindjes, politikanit të njohur nga Kosova i kanë organizuar një festë me miqtë dhe familjarët e tyre të ngushtë.

Të ftuarit kanë ndarë një moment nga festa që është bërë viral, ku shihet Ramushi me Anita Muçajn në një moment romantik.

Ditëlindja e Ramushit shënon edhe një tjetër ditë speciale për të dhe Anitën pasi është e njëjta datë me përvjetorin e martesës./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *