2024 nuk ka nisur aspak mbarë për blogeren me famë botërore, Chiara Ferragni. Pas skandalit me mashtrimin me panetone dhe gjobës së majme, blogerja është në mes të vobullës së lajmeve për divorcin me Fedez.

Por së fundmi Chiara ka thyer heshtjen, e kapur mat nga gazetari i Pomeriggio Cinque teksa po shkonte te psikologu i saj: 

Lexo edhe :

Related Posts

“A mund të shkoj në paqe te psikologu?”,  i thotë ajo gazetarit pranë derës, i cili pyet:  “Mund të të pyes të paktën si je?”. 

Përgjigja e Chiara Ferragni është një fjali:  “Është një moment i dhimbshëm”. /vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *