Pas 3 muajsh, Princesha Kate Middleton u shfaq sërish në publik. Kjo dalje e saj erdhi pas dhjetra teorish të çuditshme dhe ekstreme për shëndetin e saj, pas operacionit të kryer në janar.

Gazeta britanike The Sun ka publikuar pamjet e Kate në Windsor Farm Shop, teksa ishte me bashkëshortin e saj William dhe duket e relaksuar dhe e shëndetshme.

Lexo edhe :

Related Posts

Dhe Princi William nuk mund ta fshihte kënaqësinë e tij që ishte rikthyer me gruan e tij pas një rikuperimi qartësisht sfidues dy mujor.

Ekspertja e gjuhës së trupit, Judi James, ka thënë se ecja e Kate pwrcillte shumw siguri dhe besim.

Ajo tha: Kate ecën përpara William, duke bërë hapa mjaft të mëdhenj për të mos treguar asnjë shenjë të ndonjë dobësie të vazhdueshme. Ndërsa William e mban fytyrën pjesërisht të fshehur nën kapelë dhe kokën ulur, gjuha e trupit të Kate këtu sugjeron një dëshirë për t’u parë.

/vizionplus.tv

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *