Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Lezhë-Laç në afërsi të fshatit Zejmen.

 

Një automjet tip “Audi” ku udhëtonin tre persona është përplasur me muret rrethuese të banesave, ku për pasojë janë plagosur dy nga udhëtarët.

 

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për ngjarjen.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *