Një makinë ka marrë flakë në ecje në rrugën “Reshit Petrela” në Tiranë.

 

Policia bën me dije se mjeti tip Audi  ishte në pronësi të shtetasit me iniciale G.Ll.

 

Nga zjarri ka pasur vetëm dëme materiale, ndërsa paraprakisht dyshohet për shkak të një defekti teknik.

 

Tiranë/Informacion paraprak

 

Me datë 10.01.2023, në rrugën “Reshit Petrela”, ka marrë flakë në lëvizje e sipër dhe është djegur pjesërisht mjeti tip “Audi”, me drejtues shtetasin G. Ll., dhe si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale.

 

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *