Një aksident tragjik ju preu në mes ëndrrat dy të rinjve që kanë qenë duke lëvizur me motor.

21-vjeçari George Papadopoulos dhe 20-vjeçari Yiannis Stergiou humbën jetën ndërsa motori me të cilin po lëviznin u përplas me një makinë.

Mediet greke kanë bërë publike videon e aksidentit tragjik.

Ditën e sotme miqët dhe familjarët i dhanë lamtumirën dy të rinjve./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *