Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në Unazë të Madhe në Tiranë.

 

Siç duket dhe në video janë përplasur 3 makina.

 

Deri më tani nuk ka një njoftim zyrtar nga policia nëse ka të plagosur mes personave të përfshirë në këtë aksident.

 

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur edhe zjarrfikësja.

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.