Ikona e modës Victoria Beckham ditët e fundit ka shtuar kuriozitetin e mijëra ndjekësve dhe fansave të saj.

 

Së fundmi ajo është shfaqur e veshur me përparëse laboratori dhe shprehej se lajme shumë emocionuese pritej të zbuloheshin.

 

Kurioziteti i përdoruesve të Instagramit shtoi dhe numrin e ndjekësve të saj për afro 10 milionë më shumë. Ndërkohë përmes një video të postuar së fundmi ajo ka shuar edhe kuriozitetin e të gjithë fansave.

 

Mesa duket ish-anëtarja e Spice Girl do lançojë linjën e saj të produkteve kozmetike “VictoriaBeckhamBeauty”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *