Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma së bashku  bashkëshortin, reperin Big Basta dhe djalin e saj, Lianin, para një viti u zhvendosen për të jetuar në Zelandë të Re.

 

Ndërkohë, muaj më parë, këngëtarja është rikthyer në Prishtinë, ku ka qëndruar bashkë me djalin e saj, teksa realizoi edhe një këngë të re me klip.

 

Duke marrë parasysh kohën e mirë që ka kaluar në Zelandë të Re, Vesa duket se është bërë nostalgjike, dhe dëshiron që të rikthehet sërish në këtë vend.

 

Ajo ka publikuar në InstaStory një imazh të këtij shteti, në mbishkrimin e së cilës ka shkruar “Meqë ra fjala, më mungon ky vend dhe mezi pres të kthehem”.

 

Ndërkohë, pritet që Vesa të rikthehet shumë shpejt në Zelandë te bashkëshorti i saj, i cili ndodhet atje.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *