Subscribe

Kryebashkiaku i Tiranës Erjon Veliaj ka vizituar ne spital 3 punonjëset e policisë, te plagosura gjate protestës tek liqeni. Ai lëshoi akuza te forta ndaj opozitës dhe deputeteve te saj. Duke iu referuar Gent Strazimirit, Veliaj tha se zonjushat qe mbronin rendin u dhunuan nga rrugaçet. Lidhur me ndalimin e Ndriçim Babasit, Veliaj u shpreh se reagimi i tij vjen pasi janë prishur interesat. Erjon Veliaj akuzoi liderin e opozitës Lulzim Basha se shkatërroi Tiranën gjate kohës qe ai ishte ne krye te Bashkisë.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *