Erjon Veliaj nuk terhiqet nga projekti per zgjerimin e Unazes se Re.

 

“Tirana nuk do te ndale zhvillimin”, thote kryebashkiaku  ne nje postim ne rrjetet sociale.

 

Pas protestes se banoreve te mbeshtetur nga Partia Demokratike , kreu i bashkise  ka shprehur mirenjohje per punonjesit e policise qe u sulmuan  gjate tubimit.

 

Veliaj e cileson PD, partine e dhunes dhe te zjarrit ndersa shkruan se qyteti do triumfoje mbi barbarine.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *